Servijes - Istitut Pedagogich Ladin

Adres dl Istitut - sënta prinzipala

Str. Pintri, 29
cassëta dla posta 386
39100 Bulsan
Tel. 0471 / 41 70 30
Fax 0471 / 41 70 39

Adres dla sënta secundera tla cësa de chemun a Urtijëi

Streda Roma 2
39046 Urtijëi
Tel. y Fax 0471 / 79 60 83

 

Ufize tla Scora Mesana Al Plan

Streda Plan de Corones 26
39030 Mareo
Tel. y Fax 0474 / 50 60 11

E-mail dl Istitut: ipl@provinzia.bz.it

E-mail culaburadëures:


Roland Verra: roland-engelbert.verra@provinz.bz.it
Erna Flöss: erna.floess@provinz.bz.it
Claudia Rubatscher: claudia.rubatscher@provinz.bz.it
Rosa Maria Mussner: rosamaria.mussner@provinz.bz.it
Walter Glira: walter.glira@provinz.bz.it
   
Mathias Stuflesser: mathias.stuflesser@provinz.bz.it
Eugen Troi: eugen.troi@provinz.bz.it, ipl@provinz.bz.it
Anita Demetz: anita.demetz@provinz.bz.it
Veronica Rubatscher: veronica.rubatscher@schule.suedtirol.it
Felix Ploner: felix.ploner@provinz.bz.it
in maternità:
Ines Demetz: ines.demetz@provinz.bz.it ; ipl@provinz.bz.it