Servijes - Ciamp pedagogich

Adres dl Ciamp pedagogich- sënta prinzipala

Str. Pintri, 29
cassëta dla posta 386
39100 Bulsan
Tel. 0471 / 41 70 30
Fax 0471 / 41 70 39

Adres dla sënta secundera tl Zënter Pedagogich a Picolin


Streda Picolin 22
39030 San Martin de Tor
Tel. y Fax 0474 / 52 32 04

E-mail dl Istitut: pedagogich@provinzia.bz.it

E-mail culaburadëures:


Felix Ploner: felix.ploner@provinz.bz.it
Erna Flöss: erna.floess@provinz.bz.it
Ute Senoner: ute.senoner@provinz.bz.it
Veronica Rubatscher: veronica.rubatscher@schule.suedtirol.it
Susy Rottonara: susy.rottonara@provinz.bz.it
Lorenz Clara: lorenz.clara@provinz.bz.it
Giovanni Mischi: giovanni.mischi@provinz.bz.it
Anita Demetz: anita.demetz@provinz.bz.it
Bruno Ferdigg: bruno.ferdigg@provinz.bz.it