Colaboradus de Inovazion y Consulënza
diretur, informatica y relaziuns publiches elauraziun material didatich didatica MINT

Dr. Felix Ploner

Balsan (Me, Mi, Ju) Tel. 0471 41 70 38

Al Plan (Lu, Ve) Tel. 0474 50 60 11

Email: felix.ploner@provinzia.bz.it

Dr. Erna Flöss

Tel. 0471 41 70 34

Email: erna.floess@provinzia.bz.it

Dr. Ute Senoner

Balsan Tel. 0471 41 70 36

Email: ute.senoner@provinzia.bz.it

evaluaziun elauraziun material didatich grafica y layout

Dr. Rosa Maria Mussner

Balsan Tel. 0471 41 70 37

Email: rosamaria.mussner@provinzia.bz.it

Dr. Veronica Rubatscher

Badia Tel. 0471 84 70 24; Bulsan Tel. 0471 41 70 31

Email: veronica.rubatscher@schule.suedtirol.it

Anita Demetz

Balsan Tel. 0471 41 70 32

Email: anita.demetz@provinzia.bz.it

contabilité y personal aministraziun generela y secretariat  

Walter Glira

Balsan Tel. 0471 41 70 35

Email: walter.glira@provinzia.bz.it

Eugen Troi

Balsan Tel. 0471 41 70 30

Email: ipl@provinzia.bz.it

Email: eugen.troi@provinzia.bz.it

 
formaziun y ajornamënt    

Dr. Giovanni Mischi

Bulsan Tel. 0471 41 70 31

Email: giovanni.mischi@provinz.bz.it