Ciamp pedagogich
(in
diretur, media nös plurilinguism e didatica plurilinguism e didatica

Dr. Felix Ploner

Balsan Tel. 0471 41 70 38

Picolin Tel. 0474 52 39 37

Email: felix.ploner@provinz.bz.it

Dr. Erna Flöss

Tel. 0471 41 70 34

Email: erna.floess@provinz.bz.it

Veronica Rubatscher

Picolin: 0474 52 39 35

Email: veronica.rubatscher@schule.suedtirol.it

MINT

educaziun musicala formaziun y ajornamënt

Dr. Ute Senoner

Tel. 0471 41 70 36

Email: ute.senoner@provinz.bz.it

Dr. Susy Rottonara

Tel. 0471 41 70 02

Email: susy.rottonara@provinz.bz.it

Dr. Giovanni Mischi

Picolin: 0474 52 39 36

Email: Email: giovanni.mischi@provinz.bz.it

grafica y layout grafica y layout sport scolastich

Anita Demetz

Balsan Tel. 0471 41 70 32

Email: anita.demetz@provinz.bz.it

Bruno Ferdigg

Picolin: 0474 52 39 35

Email: bruno.ferdigg@provinz.bz.it

Lorenz Clara

Picolin: 0474 52 39 35

Email: lorenz.clara@provinz.bz.it